pytle na odpadky 35l (50ks) 45x55cm ČER 6µ
Kód: MA-267545
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pytle na odpadky 35 l, 45 x 55 cm, ČER, 6 µ (50 ks). objem: 35 l rozměry: 45 x 55 cm materiál: polyethylen barva: černá balení: 50 ks Pytle na odpadky jsou dodávány v balení 50 ks.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 5903936033706 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,148 kg |
| Objem přepravní: | 0,3 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
