pytle na odpadky BIO zatahovací 35l (15ks) 53x60cm 25μm ZE
Kód: MA-281169
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pytle na odpadky BIO zatahovací 35 l (15 ks) 53 x 60 cm, 25 μm, ZE. objem: 35 l rozměry: 53 x 60 cm hustota: 25 μm barva: zelená balení: 15 ks Pytle jsou vyrobeny ze 100 % recyklovaného plastu. Při výrobě je používán již jednou vyrobený materiál. Obal vyrobený z certifikovaných zdrojů FSC (speciální kultivary pěstované pro komerční použití, díky kterým nedochází k těžbě v klasických lesích). Používáme 3vrstvou technologii, abychom spotřebitelům nabídli kvalitní výrobky, na které se lze spolehnout.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 5201314113911 |
| Barva: | zelená |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 5,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,244 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 35 l |
| Objem přepravní: | 0,5445 dm3 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Typ odpadkového koše: | sáčky do koše |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
