pytle na odpadky s uchy 35l (26ks) 50x56cm s aroma LEVANDULE 8µ
Kód: MA-281535
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x D): 50 x 56 cm objem: 35 l tloušťka: 8 µ balení: 26 ks aroma Levandule Odpadkové pytle s uchy pro ukládání odpadu z domácnosti nebo zahrady.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 5902335750559 |
| Hloubka přepravní: | 5,1 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,156 kg |
| Objem přepravní: | 0,36414 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 5,1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
