pytle na odpadky s uchy 60l (18ks) 60x72cm s aroma LEVANDULE 10µ
Kód: MA-281536
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x D): 60 x 72 cm objem: 60 l tloušťka: 10 µ balení: 18 ks aroma Levandule Odpadkové pytle s uchy pro ukládání odpadu z domácnosti nebo zahrady.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 5902335750573 |
| Hloubka přepravní: | 5,2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,194 kg |
| Objem přepravní: | 0,45968 dm3 |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Výška přepravní: | 5,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
