pytle na odpadky zatahovací 60l (10ks) 60x 72cm 25µ
Kód: MA-287691
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Zatahovací pytle na odpadky 60 l jsou dodávány v sadě 10 ks, rozměr: 60 x 72 cm, 25 micronů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 8591022429402 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,19 kg |
| Objem přepravní: | 0,5 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
