pytle na odpadky zatahovací 60l (15ks) 65x 75cm ČER 20µ
Kód: MA-281402
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pytle na odpadky zatahovací 60 l, 15 ks, 65 x 75 cm, ČER, 20 µ. objem: 60 l rozměry: 65 x 75 cm hustota: 20 µ barva: černá počet: 15 ks Pytle můžete používat na odpad nejen ve Vaší domácnosti, ale také ve firmách, prodejnách atd. Odpadní pytle lze využít i jako ochranu zboží proti povětrnostním vlivům. Pro snadnější manipulaci jsou pytle vybaveny zatahovací "šňůrou". Odpad se Vám tak nevysype a snadno pytel za uzlík chytnete při přenášení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5902891415923 |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,105 kg |
| Objem přepravní: | 0,81 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22,5 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
