pytle na odpadky zatahovací 120l (10ks) 70x100cm 30µ
Kód: MA-287689
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Zatahovací pytle na odpadky 120 l jsou dodávány v sadě 10 ks, rozměr: 70 x 100 cm, 30 micronů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8591022429419 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,42 kg |
| Objem přepravní: | 0,924 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
