rádýlko čtverec sada 6díl. nerez+dřev.rukojeť
Kód: MA-243261
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
sada obsahuje rádýlko - jednoduché - 3cm pásky - 4x4cm - 5x5cm - 6x6cm - 8x8cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Rádýlka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594014110227 |
| Hloubka přepravní: | 5,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,6 kg |
| Objem přepravní: | 6,77875 dm3 |
| Šířka přepravní: | 42,5 cm |
| Výška přepravní: | 29 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
