ramínko pánské L háček dřev.vosk.
Kód: MA-240251
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dřevěné šatní ramínko pánské L háček - vosk. materiál: bukové dřevo povrch: voskovaný rozměr: délka 42 cm, tloušťka segmentu 8 mm provedení: zinkovaný otočný hákDoplňkové parametry
| Kategorie: | Ramínka a vaky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8594974013026 |
| Hloubka přepravní: | 0,8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,09 kg |
| Objem přepravní: | 0,504 dm3 |
| Šířka přepravní: | 42 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
