ramínko DK otočné PH mix barev
Kód: MA-311331
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ramínko DK otočné, PH mix barev. materiál: plast mix barev: bílá, červená, hnědá, černá Plastové šatní otočné ramínko pro uskladnění oblečení ve skříni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ramínka a vaky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8594028844217 |
| Hloubka přepravní: | 0,6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem přepravní: | 0,492 dm3 |
| Šířka přepravní: | 41 cm |
| Výška přepravní: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
