ramínko dřevěné (6ks)
Kód: MA-267570
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ramínko dřevěné (6 ks). šířka: 44,5 cm tloušťka 1,2 cm materiál: dřevo barva: přírodní balení: 6 ks Sada ramínek obsahuje 6 ks dřevěných šatních ramínek, s kovovými háčky, na věšení nejrůznějšího prádla.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ramínka a vaky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 8591022252284 |
| Hloubka přepravní: | 44 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,722 kg |
| Objem přepravní: | 7,26 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
