ramínko dřevěné (3ks)
Kód: MA-280857
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
ramínko dřevěné ( 3 ks ) materiál: dřevo balení: 3 ks Dřevěné šatní ramínko pro uskladnění oblečení ve skříni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ramínka a vaky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 5903355004189 |
| Barva: | hnědá |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 3,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,375 kg |
| Materiál: | dřevo |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 3,660125 dm3 |
| Šířka: | 44,5 cm |
| Šířka přepravní: | 44,5 cm |
| Typ: | ramínko |
| Výška: | 23,5 cm |
| Výška přepravní: | 23,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
