ramínko dřevěné 44x28cm s klipsy
Kód: MA-266267
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ramínko dřevěné 44 x 28 cm, s klipsy. rozměry: 44 x 28 cm materiál: dřevo, kov Dřevěné ramínko na šaty a kalhoty s kovovým háčkem a chromovými klipsami na věšení nejrůznějšího prádla.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ramínka a vaky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8590419042934 |
| Hloubka přepravní: | 35 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,124 kg |
| Objem přepravní: | 10,08 dm3 |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
