ramínko dřevěné dětské COLOR (5ks)
Kód: MA-267565
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ramínko dřevěné dětské COLOR (5 ks). šířka: 32 cm vvška: 20 cm materiál: dřevo mix barev: žlutá, růžová, červená, modrá, zelená balení: 5 ks Sada dětských barevných ramínek obsahuje 5 ks dřevěných šatních ramínek s kovovými háčky na věšení nejrůznějšího prádla. Šířka ramínek je 32 cm, vhodná pro dětské oblečení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ramínka a vaky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8591022581506 |
| Hloubka přepravní: | 34 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,455 kg |
| Objem přepravní: | 4,284 dm3 |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
