ramínko otočné PH ČER (5ks)
Kód: MA-267548
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ramínko otočné PH ČER (5 ks). délka: 40 cm výška: 20 cm materiál: plast barva: černá balení: 5 ks Sada plastových ramínek BRILANZ, s otočným háčkem, slouží k věšení nejrůznějšího prádla.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ramínka a vaky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 8591022450536 |
| Hloubka přepravní: | 41 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,19 kg |
| Objem přepravní: | 3,0135 dm3 |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
