ramínko pánské PH mix barev (5ks) P.
Kód: MA-256719
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ramínko pánské, PH mix barev (5 ks). materiál: plast mix baev: bílá, černá balení: 5 ks Pánské plastové ramínko k zavěšení košil či sak do skříně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ramínka a vaky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8590474900316 |
| Barva: | černá |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 3,2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,26 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 3,0624 dm3 |
| Šířka: | 43,5 cm |
| Šířka přepravní: | 43,5 cm |
| Typ: | ramínko |
| Výška: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 22 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
