ramínko PH ČER (5ks)
Kód: MA-266286
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ramínko PH ČER (5 ks). materiál: plast barva: černá balení: 5 ks Plastová ramínka BRILANZ v černé barvě slouží k věšení nejrůznějšího oblečení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ramínka a vaky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8591022500606 |
| Hloubka přepravní: | 43 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,235 kg |
| Objem přepravní: | 3,612 dm3 |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
