ramínko protiskluzové PH mix barev (5ks)
Kód: MA-385554
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ramínko protiskluzové PH mix barev (5 ks). materiál: plast mix barev: šedá, hnědá, černá balení: 5 ks Praktické protiskluzové ramínko účinně zabraňuje sklouznutí oděvů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ramínka a vaky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8719202394979 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 24,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,315 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 2,2638 dm3 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 44 cm |
| Typ: | ramínko |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 2,1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
