REAL na trouby, grily a krbová skla 550g
Kód: MA-824755
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
REAL na trouby, grily a krbová skla 550 g. hmotnost: 550 g Vysoce koncentrovaný čisticí prostředek. Díky speciálnímu složení alkálií a rozpouštědel si poradí s odolnou špínou, mastnotou a připáleninami - stačí nastříkat, nechat působit a setřít. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Může být korozivní pro kovy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 8594004376480 |
| Hloubka přepravní: | 6,6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,622 kg |
| Objem přepravní: | 1,080288 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6,6 cm |
| Výška přepravní: | 24,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
