rendlík 14cm se skl.poklicí 0,75l nerez PICCOLO
Kód: MA-267354
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rendlík 14 cm, se skleněnou poklicí, 0,75 l, nerez, PICCOLO. objem: 0,75 l průměr: 14 cm výška: 5 cm materiál: nerez 201 tloušťka stěny: 0,5 mm délka rukojeti: 17,5 cm Nerezový rendlík PICCOLO, se skleněnou poklicí, lze používat na všechny typy varných desek včetně indukce. elektrika: ano plyn: ano sklokeramika: ano indukce: ano myčka: ano mikrovlnka: ne trouba: anDoplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.69 kg |
| EAN: | 8591022597132 |
| Hloubka přepravní: | 33 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,69 kg |
| Objem přepravní: | 3,696 dm3 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
