rendlík 14cm se skl.poklicí 0,8l nerez SUPER VALUE
Kód: MA-370112
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rendlík 14 cm, se skleněnou poklicí, 0,8 l, nerez SUPER VALUE. průměr: 14 cm výška: 7 cm objem: 0,8 l materiál: nerez, skleněná poklice tloušťka stěny: 0,38 mm tloušťka dna: 2,76 mm Nerezový rendlík se skleněnou poklicí SUPER VALUE pro přípravu různých pokrmů. Vnější i vnitřní povrchová úprava v lesku. Bakelitový knob i držadlo. Rendlík lze používat na všechny typy varných desek. elektrika: ano plyn: ano sklokeramika: ano indukce: ano myčka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8591022599983 |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,5 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 4,608 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
