rendlík 14cm se skl.poklicí 0,95l nerez PICCOLO Belly
Kód: MA-327065
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rendlík 14 cm, se skleněnou poklicí, 0,95 l, nerez, PICCOLO Belly. objem: 0,95 l průměr: 14 cm výška: 6 cm materiál: nerez 18/8 Nerezový rendlík PICCOLO se skleněnou poklicí lze používat na všechny typy varných desek včetně indukce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| EAN: | 8591022597156 |
| Hloubka přepravní: | 31 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,675 kg |
| Objem přepravní: | 4,8825 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
