rendlík 14cm se skl.poklicí 0,9l nerez MATTE NEW LINE indukce
Kód: MA-268330
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rendlík 14 cm, se skleněnou poklicí, 0,9 l, nerez, MATTE NEW LINE, indukce. průměr: 14 cm výška: 7 cm objem: 0,9 l materiál: nerez tloušťka stěny: 0,5 mm tloušťka dna: 3 mm materiál: nerez skleněná poklice Nerezový rendlík MATTE New Line se skleněnou poklicí. Rendlík lze používat na všechny typy varných desek vč. indukce. Sendwichové dno. elektrika: ano plyn: ano sklokeramika: ano indukce: ano myčka: ano trouba: neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.57 kg |
| EAN: | 8591022263372 |
| Druh nádobí: | rendlík |
| Hloubka přepravní: | 31 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,57 kg |
| Hrnec: | Ano |
| Objem (L): | 0 l |
| Objem přepravní: | 6,448 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Počet poklic: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Průměr: | cm |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
