rendlík 16cm se skl.poklicí 1,9l nerez CUISINO
Kód: MA-326123
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rendlík 16 cm, se skleněnou poklicí, 1,9 l, nerez, CUISINO. průměr: 16 cm výška: 10 cm objem: 0,8 l materiál: nerez, skleněná poklice tloušťka stěny: 0,4 mm tloušťka dna: 2,8 mm Nerezový rendlík se skleněnou poklicí CUISINO pro přípravu různých pokrmů. Vnější i vnitřní povrchová úprava v lesku. Na vnitřní straně má měrku objemu. Nerezový knob i držadlo. Rendlík lze používat na všechny typy varných desek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.82 kg |
| EAN: | 8596136108366 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,817 kg |
| Objem přepravní: | 5,175 dm3 |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 12,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
