rendlík LAVENDER 14cm 0,65l dlouhá rukojeť
Kód: MA-325799
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rendlík LAVENDER 14 cm, 0,65 l, dlouhá rukojeť. objem: 0,65 l průměr 14 cm výška 7 cm materiál: smalt, bakeliová rukojeť Smaltovaný rendlík LAVENDER. Bílá glazura, dekor levandule na vnější straně. Rendlík lze používat na všechny typy varných desek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8591022352045 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,257 kg |
| Objem přepravní: | 3,57 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
