rendlík + poklice BSE 16cm 1,25l s odnímatelnou rukojetí
Kód: MA-166088
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
průměr: 16 cm objem: 1,25 l výška: 8 cm síla plechu: 2 mm poklice: ano odnímatelná rukojeť (nedoporučeje se mýt v myčce na nádobí) Rendlík s klasickou poklicí a odnímatelnou rukojetí BSE 1,25 l z řady jedinečného smaltovaného nádobí, které se po generace používá ve většině českých domácností. Uvnitř je nanesen typický, tmavě modrý smalt a vně výrobku je, pro toto nádobí, charakteristická plasticita. Nádobí BSE je určené pro ty, kdo upřednostňují tradici a dlouholetou životnost nádobí. Výhody smaltovaného nádobí: - vhodné na indukci a všechny ostatní typy sporáků - vhodné do myčky nádobí - jeho hladký povrch se dobře čistí a omezuje množení bakterií - neuvolňuje žádné chemické látky při přípravě pokrmů - zabraňuje pronikání škodlivých látek a alergenů - bezpečné pro děti a osoby náchylné k alergiím - zaručuje 100 % zdravotně nezávadné vaření - dobře rozvádí teplo a vaření je tak energeticky úspornější - má tvrdý neporézní povrch odolný proti poškrábání - vhodným používáním doslova vydrží po generace - recyklovatelné jako kovový šrotDoplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 8590191149593 |
| Barva: | černá |
| Druh nádobí: | rendlík |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,3 kg |
| Hrnec: | Ano |
| Materiál: | smalt |
| Objem (L): | 1,25 l |
| Objem přepravní: | 4,608 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Počet poklic: | 0 |
| Průměr: | 16 cm |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
