rendlík s ručkou 14x6cm mini nepřiln.povrch GRANITE Brown x
Kód: MA-287698
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rendlík s ručkou 14 x 6 cm, mini, nepřilnavý povrch, GRANITE Brown x. průměr: 14 cm výška: 6 cm Hliníkový presovaný mini rendlík GRANITE Brown s vnitřním 2vrstvým nepřilnavým povrchem v hnědé mramorové struktuře. Vnější povrch je opatřen 2vrstvým žáruvzdorným nástřikem v hnědé mramorové barvě. Rendlík není vhodný na indukci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8591022440094 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,206 kg |
| Objem přepravní: | 2,184 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
