rendlík s ručkou pr.12cm 0,5l PUNTÍK ČRV
Kód: MA-201092
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rendlík s ručkou pr. 12 cm, 0,5 l, PUNTÍK, ČRV. průměr: 12 cm objem: 0,5 l barva: červená dekor: bílý puntík Nabízíme Vám nestárnoucí klasiku na trhu se smalovaným nádobím - červené smaltované nádobí s bílým puntíkem. Jedná se o dekor, který je nadčasový a své místo v českých domácnostech nachází již desítky let. O oblíbenosti dekoru svědčí i šíře sortimentu, kterou Vám u těchto výrobků nabízíme. S našimi puntíky tedy můžete pořídit téměř kompletní řadu nádobí, která Vám díky své vysoké kvalitě vydrží sloužit po dlouhá léta.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8600034095366 |
| Barva: | červená |
| Druh nádobí: | rendlík |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,4 kg |
| Hrnec: | Ano |
| Indukční ohřev: | ano |
| Materiál: | smalt |
| Mytí v myčce: | Ano |
| Objem (L): | 0,5 l |
| Objem přepravní: | 2,184 dm3 |
| Odnímatelná rukojeť: | Ne |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Počet poklic: | 0 |
| Průměr: | 12 cm |
| Sklokeramický ohřev: | Ano |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
