rendlík s ručkou pr.16cm 1,5l CAPUCCINO
Kód: MA-201142
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rendlík s ručkou pr. 16 cm, 1,5 l, CAPUCCINO. průměr: 16 cm objem: 1,5 l barva: capuccino Nádobí v designu Capuccino je stálicí na českém trhu a jistě potěší milovníky klasiky, kteří upřednostňují decentní vzhled nádobí před nádobí s výrazným dekorováním. Na venkovní straně nádobí Capuccino je použita líbivá kombinace béžového a hnědého smaltu s postupným přechodem mezi oběma zmíněnými barvami. Uvnitř tohoto nádobí je nanesen vysoce odolný hnědý smalt, jež je mnohem odolnější proti zašpinění, než povrchy světlejších barev.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8600034175563 |
| Barva: | béžová |
| Druh nádobí: | rendlík |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,5 kg |
| Hrnec: | Ano |
| Indukční ohřev: | ano |
| Materiál: | smalt |
| Mytí v myčce: | Ano |
| Objem (L): | 1,5 l |
| Objem přepravní: | 4,608 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Počet poklic: | 0 |
| Průměr: | 16 cm |
| Sklokeramický ohřev: | Ano |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Vnitřní materiál: | smalt |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
