rohož CRISS CROSS 40x60cm PP+kokos
Kód: MA-379965
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rohož CRISS CROSS 40 x 60 cm PP+kokos rozměry: 40 x 60 cm materiál: PP + kokos hmotnost: 1kg Díky hrubšímu povrchu vyčistí i hrubší nečistoty jako je bahno a další. Zaujme svým nápaditým designem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 8593534280175 |
| Barva: | hnědá |
| Délka: | 40 m |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,9 kg |
| Objem přepravní: | 0,96 dm3 |
| Šířka: | 60 cm |
| Šířka přepravní: | 60 cm |
| Typ: | Kokosové rohože |
| Výška: | 0,4 m |
| Výška přepravní: | 0,4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
