rohož guma 33x55cm UKULELE, ČER
Kód: MA-330600
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rohož guma. Tento designový, ale zároveň velmi praktický prvek slouží pro čištění obuvy před vstupem do domácnosti. Čistění rohožky je velmi jednoduché - při menším znečištěním stačí pouhé vyklepání, popř. vysátí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8590419330000 |
| Hloubka přepravní: | 33 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,7 kg |
| Objem přepravní: | 0,9075 dm3 |
| Šířka přepravní: | 55 cm |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
