rohož guma 40x50cm ČER (velká) R1/352
Kód: MA-606065
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rohož guma. Je určena především k venkovnímu použití. Má dlouhou životnost, je ohebná a snadno se udržuje - při lehčím znečištění stačí pouze opláchnout vodou. Díky nepravidelnému povrchu rohožky zaručuje perfektní očištění podrážek obuvi.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 8595137003526 |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,55 kg |
| Objem přepravní: | 1 dm3 |
| Šířka přepravní: | 50 cm |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
