rohož guma 40x60cm půlkruh ČER
Kód: MA-729027
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rohož guma 40 x 60 cm půlkruh ČER. rozměry: 40 x 60 cm materiál: guma - rohožka k očištění obuvi - ideální před vstup do domu či bytu Rohož je designový a zároveň velmi praktický pomocník před každé venkovní dveře, který slouží k očištění obuvi od nečistot.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8590419795311 |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,8 kg |
| Objem přepravní: | 1,2 dm3 |
| Šířka přepravní: | 60 cm |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
