rohož guma 40x60cm STOPY, ČER
Kód: MA-279965
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rohož guma. Tenká a pevná gumová rohož vyrobena z černé pryže. Tato gumová rohož se vyznačuje snadnou údržbou, dokonalou ohebností a velmi dlouhou životností. Ideální pro venkovní použití. Díky nepravidelnému a hrubšímu povrchu výborně očiští podrážky bot. Rozměr: 40 x 60 cm Materiál: 100 % guma Barva: černáDoplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 8591177004752 |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,85 kg |
| Objem přepravní: | 2,4 dm3 |
| Šířka přepravní: | 60 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
