rohož guma 40x60cm WELCOME, ČER
Kód: MA-267130
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rohož guma 40 x 60 cm, WELCOME, ČER. rozměry: 40 x 60 cm materiál: guma barva: černá Rohož gumová kolíková, s nápisem WELCOME v černé barvě, je vhodná na dočištění obuvi do běžně namáhaných vstupů budov. Údržba rohože je jednoduchá pomocí vysávání nebo vyklepání rohože.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 8591022404829 |
| Hloubka přepravní: | 60 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,76 kg |
| Objem přepravní: | 1,2 dm3 |
| Šířka přepravní: | 40 cm |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
