rohož guma 45x75cm KOSOČTVERCE, ČER
Kód: MA-729021
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rohož guma 45 x 75 cm KOSOČTVERCE, ČER. rozměry: 45 x 75 cm materiál: guma barva: černá - rohožka k očištění obuvi - ideální před vstup do domu či bytu Rohož je designový a zároveň velmi praktický pomocník před každé venkovní dveře, který slouží k očištění obuvi od nečistot.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8590419795281 |
| Barva: | černá |
| Délka: | 0 m |
| Hloubka přepravní: | 45 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,5 kg |
| Materiál: | guma |
| Objem přepravní: | 1,6875 dm3 |
| Šířka: | 75 cm |
| Šířka přepravní: | 75 cm |
| Typ: | Gumové rohože |
| Výška: | 45 m |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
