rohož guma+kokos 45x75cm, půlkruh, mix dekorů
Kód: MA-432085
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rohož guma + kokos. Je prvkem jenž nesmí chybět před dveřmi žádné domácnosti. Tento designový a zároveň velmi praktický prvek slouží pro čištění obuvi.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8591177024118 |
| Hloubka přepravní: | 45 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,1 kg |
| Objem přepravní: | 1,6875 dm3 |
| Šířka přepravní: | 75 cm |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
