rohož guma+PP 40x60cm melír mix barev
Kód: MA-385518
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rohož guma + PP, 40 x 60 cm, melír mix barev. rozměry (Š x D): 40 x 60 cm materiál: guma, polypropylen mix barev: černá, šedá, červená, hnědá Rohož je designový a zároveň velmi praktický pomocník před každé venkovní dveře, který slouží k očištění obuvi od nečistot.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 8719202106206 |
| Délka: | 40 m |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,85 kg |
| Objem přepravní: | 1,2 dm3 |
| Šířka: | 60 cm |
| Šířka přepravní: | 60 cm |
| Typ: | Gumové rohože |
| Výška: | 0,75 m |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
