rohož guma+PP 60x40cm mix barev
Kód: MA-716305
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rohož guma + PP, 60 x 40 cm, mix barev. rozměry: 60 x 40 cm materiál: polypropylen spodní materiál: Pre - coat mix barev: šedá, tmavě hnědá, světle hnědá, antracit Rohož je designový a zároveň velmi praktický pomocník před každé venkovní dveře, který slouží k očištění obuvi od nečistot.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8590419716583 |
| Celkový rozměr koberce: | 0 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 60 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,278 kg |
| Objem přepravní: | 0,96 dm3 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 40 cm |
| Výška přepravní: | 0,4 cm |
| Výška vlasu: | 0 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
