rohož guma+PP 60x90cm melír mix barev
Kód: MA-385519
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rohož guma + PP, 60 x 90 cm, melír mix barev. rozměry (Š x D): 60 x 90 cm materiál: guma, polypropylen mix barev: modrá, šedá, černá, hnědá, červená Rohož je designový a zároveň velmi praktický pomocník před každé venkovní dveře, který slouží k očištění obuvi od nečistot.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| EAN: | 8719202121032 |
| Délka: | 60 m |
| Hloubka přepravní: | 60 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,7 kg |
| Objem přepravní: | 2,7 dm3 |
| Šířka: | 80 cm |
| Šířka přepravní: | 90 cm |
| Typ: | Gumové rohože |
| Výška: | 0,8 m |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
