rohož guma+textIl 50x80cm ŠE
Kód: MA-287701
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rohož guma + texttil, 50 x 80 cm, ŠE. rozměry: 50 x 80 cm materiál: guma, textil barva: šedá Rohož textilní slouží k očištění obuvi před vstupem do vnitřních prostorů. Spodní gumová část zabraňuje prokluzu rohožky, vrchní textilní část umožňuje snadné čištění.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.71 kg |
| EAN: | 8591022586174 |
| Hloubka přepravní: | 80 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,711 kg |
| Objem přepravní: | 6 dm3 |
| Šířka přepravní: | 50 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
