rohož holandská 32x56cm kokos
Kód: MA-379231
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rohož holandská 32 x 56 cm kokos rozměry: 32 x 56 cm Rohož holandská. Je prvkem jenž nesmí chybět před dveřmi žádné domácnosti. Tento designový a zároveň velmi praktický prvek slouží pro čištění obuvi a to především k odstranění hrubé nečistoty jako je bahno, kamínky a nebo sníh a další.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8593534280090 |
| Barva: | hnědá |
| Délka: | 32 m |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,6 kg |
| Objem přepravní: | 3,584 dm3 |
| Šířka: | 56 cm |
| Šířka přepravní: | 56 cm |
| Typ: | Kokosové rohože |
| Výška: | 1,45 m |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
