rohož kartáčová 40x60cm
Kód: MA-380151
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rohož kartáčová 40 x 60 cm rozměry: 40 x 60 cm Rohož kartáčová je sestavena z kartáčových lišt z kvalitního dřeva a polyamidu sešroubených závitovou tyčí a maticemi. Při dodržování základní údržby má velmi dlouhou životnost. Perfektně vyčistí podrážky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.24 kg |
| EAN: | 8594005421608 |
| Délka: | 40 m |
| Hloubka přepravní: | 4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 3,238 kg |
| Objem přepravní: | 1,053 dm3 |
| Šířka: | 60 cm |
| Šířka přepravní: | 40,5 cm |
| Typ: | Kartáčové rohože |
| Výška: | 4 m |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
