rohož kovová nášlapná 30x45cm (malá)
Kód: MA-518043
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rohož kovová nášlapná. Je prvkem jenž nesmí chybět před dveřmi žádné domácnosti. Tento klasický a zároveň velmi praktický prvek slouží pro čištění obuvi.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.3 kg |
| EAN: | 8590419518439 |
| Hloubka přepravní: | 45 cm |
| Hmotnost přepravní: | 5,3 kg |
| Objem přepravní: | 2,7 dm3 |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
