rohož MAGIC 70x45cm BA/PES mix
Kód: MA-386351
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rohož MAGIC 70 x 45 cm, BA/PES, mix. rozměry (Š x V): 70 x 45 cm materiál: 30% polyester, 70% bavlna mix barev: šedá, šedý melír, světle hnědý melír, tmavě hnědý melír baleno v otevřeném boxu Rohož je designový a zároveň velmi praktický pomocník, hodí se do bytu, domu, kaceláře, chodby, garáže i dílny. Absorbuje vodu, sníh, EXTRA savá, udržuje podlahy čisté a suché, vhodné i pro zvířata, zachytí nečistoty z Vašich podrážek i ze zvířecích tlapek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.79 kg |
| EAN: | 8719202965223 |
| Délka: | 45 m |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,785 kg |
| Objem přepravní: | 3,8232 dm3 |
| Šířka: | 70 cm |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Typ: | Textilní rohože |
| Výška: | 9 m |
| Výška přepravní: | 47,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
