rohož mřížková 35x60cm kokos
Kód: MA-379225
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rohož mřížková. Je prvkem jenž nesmí chybět před dveřmi žádné domácnosti. Tento klasický a zároveň velmi praktický prvek slouží pro čištění obuvi.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 8590419998194 |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,75 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 6,588 dm3 |
| Rohožka: | Ano |
| Šířka přepravní: | 61 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
