rohož PVC+kokos 35x60cm VÍTEJTE
Kód: MA-729016
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rohož PVC + kokos, 35 x 60 cm, dekor Vítejte. rozměry: 35 x 60 cm - rohožka k očištění obuvi - ideální před vstup do domu, bytu - vyrobená z kvalitních materiálů - kokosové vlákno a PVC Rohož je velmi praktický pomocník před každé venkovní dveře, který slouží k očištění obuvi od nečistot.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8590419729002 |
| Hloubka přepravní: | 35 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,1 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 3,15 dm3 |
| Šířka přepravní: | 60 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
