rohož PVC+kokos 40x60cm WELCOME
Kód: MA-729023
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rohož PVC + kokos 40 x 60 cm WELCOME. rozměry: 40 x 60 cm materiál: PVC + kokos - rohožka k očištění obuvi - ideální před vstup do domu či bytu - vyrobená z kvalitních materiálů - kokosové vlákno a PVC Rohož je designový a zároveň velmi praktický pomocník před každé venkovní dveře, který slouží k očištění obuvi od nečistot.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 8590419795298 |
| Barva: | hnědá |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,4 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 3,6 dm3 |
| Rohožka: | Ano |
| Šířka přepravní: | 60 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
