rozdělovač vnitřní k dóze s uchy CULINARIA 3 díly
Kód: MA-327243
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rozdělovač vnitřní k dóze s uchy CULINARIA 3 díly. rozměry složeného rozdělovače: 39,5 x 27,5 x 6,7 cm Rozdělovač je dodáván v sadě 3 dílů. Vnitřní plastový rozdělovač je určený k párty boxům CULINARIA - typ 55078955P, 55078955R, 55078971LA, 55078971M. M.A.T. č. 267227, 267228, 267229, 267236.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8591022573327 |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,12 kg |
| Objem přepravní: | 0,24 dm3 |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška přepravní: | 0,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
