rozprašovač olej/ocet 100ml v.17,5cm CULINARIA
Kód: MA-369136
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rozprašovač olej / ocet 100 ml, v. 17,5 cm, CULINARIA. objem: 100 ml průměr: 4 cm výška: 17,5 cm Rozprašovač na olej a ocet CULINARIA v elegantním skleněném provedení, je velmi šikovným pomocníkem v kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dochucovací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8591022575833 |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,235 kg |
| Objem přepravní: | 0,4875 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 19,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
